Pomoc

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pomoc

Postprzez marysias16 Pt, 25.05.2012 22:48

Pani Krystyno mam dwa bardzo ważne pytania. Bo utknęłam w takim martwym punkcie i nie wiem za nic jak ruszyć. Nikt nawet personel biblioteki narodowej nie jest mi wstanie odpowiedzieć kiedy kończy się proza klasyczna a zaczyna współczesna. JA NIE MAM POJĘCIA :shock: dla mnie to było oczywiste że po wojnie jest współczesna ale kiedy Dziennik Serafiny który chciałam wziąć na egzamin został opisany jako proza współczesna wydana w roku 18..którymś tam zgłupiałam. Może wie Pani jaki jest podział i gdzie umieścić np. takie Dzienniki Serafiny ? I jeszcze drugie pytanie jeżeli mogę oczywiście , czy można zmieniać płeć osoby mówiącej w wierszu ? Bo na konsultacjach jedni profesorowie mówili jedno a drudzy drugie i nikt w końcu nie wiedział dokładnie i ja już też nie wiem. A jeżeli nie można to czy jak się powie wiersz mężczyzną to nic się nie stanie ?

Z góry dziękuję za pomoc :)
P.S Logowania się na stornie Akademii Teatralnej to niezła zabawa , zajęło mi to 3 godziny żeby się aby nie pomylić :) A ile ze zdjęciem które musi być umieszczone na stronie jest zachodu o MATEŃKO.

Dobrego dnia
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Pomoc

Postprzez Krystyna Janda So, 26.05.2012 14:59

Proza współczesna to moim zdaniem proza powojenna. Moim zdaniem znów można zmienić płeć, jak Demarczyk zmieniła w Grande Walce , można praktycznie zrobić wszystko tylko rezultat musi być dobry. Ale nie biorę odpowiedzialności bo moje zdanie zawsze gruntownie różniło się od reszty. Powodzenia, pozdrowienia, pokrzepiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron