Kobieta z Klasą

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kobieta z Klasą

Postprzez Magnolia N, 20.05.2012 14:15

Kochana Pani Krystyno,

Zaglądam do Pani dziś na krótko..

Z przyjemnością obejrzałam w ostatnich dniach wywiady z Panią w TV, uwielbiam bowiem Pani słuchać :oops: Wspaniale opowiada Pani o przedsięwzięciach w Pani Teatrach... Pani zachwyt nad projektami od razu mi się udziela.

Z dzisiejszego programu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gratuluję jednocześnie nagrody, jaką otrzymała Pani "od Kobiet z Klasą, za całokształt, za umiejętność bycia kobieta, kobieta z klasą"... Zawsze tak o Pani myślałam, jako o eleganckiej kobiecie, z klasą...
Podziwiam i gratuluję!

Obrazek

I na koniec - Wszystkiego Dobrego dla Pani Mamy.. 84? Niesamowite! Myślałam, że o wiele mniej.. kiedy Ją ostatnio zobaczyłam kątem oka w Teatrze..

Ps. 1.
Niewiarygodne te kobiety z klasą z Pani dziennika... :shock: Przeszły szczyty wszystkiego. Zdaję sobie sprawę, że ludzie różnie potrafią się zachować, ale to już.... :shock:

Ps. 2.
Kiedy będzie dostępny repertuar spektakli na placu Konstytucji i przed Och-Teatrem?
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Kobieta z Klasą

Postprzez Krystyna Janda Wt, 22.05.2012 06:36

Dziękuję . Repertuar na Placu i na Grójeckiej już za chwilę . Na razie weszły wakacje do sprzedaży. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja