Dziękuję.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję.

Postprzez ada1972 Pn, 23.04.2012 16:23

Witam, Pani Krystyno

Jak samopoczucie w ten piękny, wiosenny, słoneczny dzień? Mnie dzisiaj spotkała miła niespodzianka- po powrocie z pracy zastałam przesyłkę ze sklepu Teatru Polonia z Pani książką "Moje rozmowy z dziećmi" i z autografem. Dziękuję bardzo.

A tak w ogóle, to za Pani sprawą chodzę do pracy uśmiechnięta i w pracy też mam dobry humor. Dawno tego nie było. Nawet tak symboliczny kontakt z Panią poprzez Forum nastraja ogromnym optymizmem. Kiedyś stwierdziła Pani, że nie mogłaby wykonywać zawodu, gdzie odpowiadałaby Pani za ludzkie życie. Ale w pewnym sensie tak się dzieje, bo Pani Osoba ma ogromny wpływ na ludzkie nastroje.I nawet mi się to udziela - pani po 40-tce... Fajnie.

Pani Krystyno, mam pytanie odnośnie "Męskie-żeńskie". Czy jest nadzieja, że powstanie kiedyś ciąg dalszy, czy na razie jest Pani całkowicie nastawiona na pracę związaną z działalnością Pani Teatrów i Fundacji. Pytam, bo film "Męskie-żeńskie jest wg. mnie kapitalny. Świetnie, pełne humoru dialogi, sytuacje, bardzo fajna gra Pani, Pani Marii oraz pozostałych aktorów. Z jeszcze tak młodym Panem Szycem oraz P. Robertem Więckiewiczem, wówczas jeszcze nie tak bardzo utytułowanym....

Pozdrawiam serdecznie. Życzę dużo zdrowia i uśmiechu.

Ada
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Dziękuję.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 26.04.2012 22:39

Scenariusze dalsze do Męskie -Żeńskie są gotowe i były gotowe już wtedy , kiedy kręciliśmy, ale pani Nina terentiew zdecydowała ż starczy te sześć. Kłaniam się. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja