Biała bluzka-Gdańsk

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Biała bluzka-Gdańsk

Postprzez Domenica N, 22.04.2012 11:09

Kochana Pani Krystyno

Nie omieszkałam po raz drugi dostarczyć sobie niezapomnianych przeżyć i wybrałam się na Białą bluzkę do Filharmonii, napiszę krótko, po prostu miód na moje serce.......

Chociaż rozmieszczenie sceny na środku z okazji obchodów 30- lecia Solidarności było lepszym rozwiązaniem , to i tak nic nie jest w stanie zagłuszyć tego wulkanu emocji jakie do mnie docierały.

Słuchając "Historio, historio ..... i patrząc na tych, których już nie ma wśród nas naszły mnie takie myśli, iż patrząc na to , co się dzieje teraz w polityce, to nie dość, że przewracają się w grobach, to na pewno głośno krzyczą, że NIE O TAKĄ POLSKĘ ŻEŚMY WALCZYLI...... Oj smutne, smutne to wszystko......

Ale na całe szczęście my jako homo sapiens, albo jak to kiedyś ktoś powiedział " wykszałciuchy" mamy wybór i możemy odciąć się od tematu..... ja wybieram, jak tylko jest okazja spotkanie z Panią, które jeszcze nigdy mnie nie rozczarowało, a wręcz przeciwnie zawsze daje taką dawkę energii, że starcza na długo i na pewno pozwala odciąć od rzeczywistości......

Mogłabym jeszcze tak pisać i komplementować, ale nie będę zabierać czasu, mam tylko jeszcze takie małe pytanie... Czy w najbliższej przyszłości planuje Pani koncert "Piosenek z teatru" w teatrze muzycznym w Gdyni, bo takie słuchy chodzą?

Nie ukrywam, że jako rodowita gdynianka byłabym prze szczęśliwa.....

Dziękuję za chwilkę uwagi i taka mała odezwa do tych wszystkich krytykantów, że cokolwiek by nie mówili i tak my stali, wieloletni wielbiciele Pani talentu zawsze będziemy stać murem za Panią i nigdy nie odejdziemy.......

Kilkunastoletnia wielbicielka Pani talentu
Donia
Domenica
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn, 13.07.2009 13:27

Re: Biała bluzka-Gdańsk

Postprzez Krystyna Janda N, 22.04.2012 15:54

Dziękuję i pozdrawiam. Tak rzeczywiście mój koncert Piosenki z teatru jest planowany na czerwiec. umieszczę wkalendarzu jak będeę znała szczegóły.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron