TEATR POLONIA -wymarzonona obsada!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TEATR POLONIA -wymarzonona obsada!

Postprzez DAMIANO2012 Śr, 14.03.2012 10:46

Pani Krystyno. Bardzo cenię spektakle jakie Pani wystawia w swoim Teatrze. Jednakże bardzo mi brakuje wykwintnych aktorów.
Chciałbym zobaczyć w końcu sztukę gdzie zagrają najlepsi i najwybitniejszy polscy aktorzy np. jedna sztuka a w niej : Pani, p. Janusz Gajos, p. Piotr Fronczewski, p. Wojciech Pszoniak, p. Andrzej Seweryn, p. Wojciech Pokora, p. Jan Kobuszewski. p. Anna Seniuk i p. Michnikowski -tutaj nie wiem czy nadal gra.
Nie wiem na jakiej zasadzie obsadza czy zaprasza Pani aktorów nawet gościnnie do swojego teatru -podejrzewam ,że jest to trudne aby taką śmietankę złożyć , liczę po cichu oczywiście ,że się to w końcu uda. Było by to wielkie wydarzenie i może nawet Teatrem na żywo :).
DAMIANO2012
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 14.03.2012 10:29

Re: TEATR POLONIA -wymarzonona obsada!

Postprzez Krystyna Janda So, 17.03.2012 11:04

Boję się że nie zdołałabym zgromadzić takiej obsady na raz, a w spektaklach państwo grają i można ich oglądać. Martwi mnie ze Ci którzy grają teraz nie zaspakajają oczekiwań. Ukłony , będę się starć , szczególnie grać jak najlepiej. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja