Co zagrac na swoje okragle urodziny?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Co zagrac na swoje okragle urodziny?

Postprzez Brzoza Wt, 13.03.2012 00:47

Pani Krystyno, mam pewne marzenie, a dla Pani i Teatru POLONIA byc moze dobry pomysl na cos nowego. Marzy mi sie, by zagrala Pani w duecie z (az sie boje napisac, ale co tam, raz kozie smierc!)... Markiem Kondratem. Wiem, ze Pan Marek juz raczej nie gra, ale dla Pani moze zrobi wyjatek i po przyjacielsku sie zgodzi z okazji obchodow tak znaczacych urodzin :-) I widze Was oboje w tekscie opartym na ksiazce Janusza Leona Wiśniewskiego i Małgorzaty Domagalik 188 DNI I NOCY (sa dwie czesci). To zbior maili wymienianych prawie codziennie, intensywna korespondencja na rozne tematy, bardzo madre tematy, podejmowane przez niezwykla kobiete i rownie niezwyklego mezczyzne. Domagalik umie rozmawiac z mezczyznami (jej wspaniale rozmowy z wieloma z nich w TV) a Wiśniewski rozumie kobiety jak malo ktory autor... Ich dialog wciaga, uczy i edukuje w wielu wypadkach, to znakomita lektura, prosze sie tym zainteresowac. Materialu jest tam az nadmiar, multum tematow waznych i obchodzacych wspolczesnych ludzi, jest z czego wybierac. Mysle, ze oboje wyraza zgode, pania Malgorzate widzialam na premierze BIALEJ BLUZKI w Och-Teatr, nawet osmielilam sie z nia zamienic kilka slow i powiedziec jej, jak bardzo podobala mi sie wlasnie ta ksiazka. Trzymam kciuki, by ten pomysl sie Pani spodobal a pani Malgorzata, pan Leon i pan Marek sie zgodzili na ten projekt! Usciski serdeczne dla Pani przesylam :)
Napelnij serce miloscia, pluca swiezym powietrzem a glowe dobrymi myslami. Bo zycie jest piekne!
:-)
Avatar użytkownika
Brzoza
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 22:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co zagrac na swoje okragle urodziny?

Postprzez Krystyna Janda Wt, 13.03.2012 05:47

Pan Marek się nie zgodzi. Aktor zmuszany do grania to nie jest dobry pomysł. A uważam że jednak powinnam zagrać klasykę. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja