NIE !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

NIE !

Postprzez Inka Wt, 06.03.2012 15:01

Szanowna Artystko !
Wściekam się zawsze na tę Żałobę Narodową !! Jakiez to głupie, populistyczne, bezsensowne posunięcie Prezydenta (nawiasem mówiąc jestem członkiem PO i głosowalam na Komorowskiego)!
Żałoba Narodowa : to musi być dla NARODU jakiś potężny wstrząs, np. śmierć ważnej(np.prezydent,marszałek,premier) osoby w państwie, lub taka tragedia jak pod Smoleńskiem. Coś ABSOLUTNIE wyjątkowego !
Poprzedni Prezydent też z powodu katastrofy autokaru we Francji ogłosił tę "żalobę" ! Boją się utraty popularności, czy tak się chcą "wykazać" - jacy są zatroskani ?
Szkoda, ze nie można podliczyć tych wszystkich strat z okazji odwołanych spektakli, koncertów itd.,itp.i wysłać to Prezydentowi !
I te czarne ubiory komentatorów telewizyjnych...Paranoja.
Ale gdzie, jako NARÓD możemy właściwie zaprotestować ? Do KOGO zaapelować o rozsądek w takich sytuacjach ?? A może KONSTYTUCJA powinna dokładnie określać w jakich sytuacjach Prezydent może ogłosić żałobę narodową?

Pozdrawiam Panią, pozdrawiam Artystę, ktory zabrał głos w tej sprawie.
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: NIE !

Postprzez Krystyna Janda Wt, 06.03.2012 20:22

No może trochę za ostro i zbyt okrągłe słowa...ja w moim wieku już jestem łagodniejsza, nawet dla wrogów. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja