Duża, mała rzecz

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Duża, mała rzecz

Postprzez AlicjaZkrainyCzarow Pt, 24.02.2012 12:38

Droga Pani Krystyno,

piszę do Pani z dość pospolitą prośbą, którą za pewne słyszała już Pani nie raz, nie dwa, ale wchodząc dzisiaj na to forum zauważyłam, ze odpisuje Pani bardzo regularnie i jest realna szansa na zrealizowanie mojego pomysłu:)

Mam na imię Alicja i jestem studentką psychologii, która mówiąc o sobie coraz częściej zwraca uwagę na fakt, że cechuje ją grupa wyjątkowych przyjaciół. Tak dobrych i zaangażowanych, że ponad miesiąc temu zorganizowali jej kolejne urodziny marzeń na które dostała autentyczną przejażdżkę do Krainy Czarów i skrzynię z życzeniami pisanymi ręcznie od około czterdziestoosobowej grupy (wielu z tych ludzi nie widziała od dawna)

Wszystko jest głównie zasługą jej najbliższej przyjaciółki Magdy, która była głównym reżyserem jej szczególnego dnia;)

Tymczasem nadszedł czas urodzin G. (jutro, 25 lutego), a mi wciąż brakuje jakiegoś wyjątkowego prezentu na jej 24 urodziny.
Na pomysł, żeby do Pani napisać wpadłam już dawno, ale jakoś nie potrafiłam zebrać się w sobie, bo wydawało mi się to dość nierealne..
Kiedy jednak obudziłam się dzisiaj rano i weszłam na to forum, zwróciłam uwagę z jaką życzliwością odpowiada Pani wszystkim i nabrałam wiary, że mogłabym jednak zwrócić się do pani z prośbą o krótkie życzenia dla mojej przyjaciółki;)

Byłoby to dla nas obu coś naprawdę szczególnego, ponieważ (choć może brzmi to banalnie)jest Pani dla osobą szczególną. Nie tylko przez dwoją pracę w teatrze i filmie, ale przez książkę "Moja droga B.", która w zasadzie nie wiedzieć czemu jest na naszej liście najcudowniejszych książek. Ta książka przypomina nam przyjaźń, która jest między nami i mówi o życiu słowami jakie idealnie wpasowują się w to, co mamy w głowach.

Dlatego właśnie życzenia od Pani byłby najlepszym prezentem na urodziny G.

Ps. G. jest osobą spokojną, zrównoważoną, jednak niepozbawioną ironii i poczucia humoru. Dla mnie jest osobą odważną, bo wciąż poszukuje przygód, które w jakiś sposób zmieniałby jej życie. Jest studentką, która już po raz drugi, przeniosła się na semestr do innego miasta, szukać czegoś lub kogoś kto uczyni jej wspomnienia bardziej kolorowymi.
G. jest osobą rodzinną, pozytywną, którą lubią wszyscy, ale ostatnio mam wrażenie, że dość przykre jest dla niej to, że nie znalazła jeszcze miłości. Myślę, że ten fakt powoduje, że nie potrafi tak cieszyć się przygodami, które ją spotykają.

Dziękuję, że przeczytała Pani moją historię i gdyby zechciała Pani odpowiedzieć proszę napisać do mnie na mój adres e-mail: alago.emu5@interia.pl

Pozdrawiam serdecznie
Alicja
AlicjaZkrainyCzarow
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 24.02.2012 11:59

Re: Duża, mała rzecz

Postprzez Krystyna Janda N, 26.02.2012 10:30

Bardzo mi przykro ale nie piszę do nikogo na prywatne adresy, a pani przyjaciółce życzę wszystkiego dobrego publicznie. Pozdrawiam. Jest Pani studentką psychologii? Ciekawe.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja