niedostateczna ocena społeczna

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

niedostateczna ocena społeczna

Postprzez aniad Pn, 06.02.2012 11:45

Witam, przykro, że nie dostaliście funduszy. Dzisiaj na pozytywną ocenę mogą liczyć tylko projekty:"M jak miłość" itp, nie urażając nikogo. Jak usłyszałam w radiu jakąś panią, która pytała, czemu już nie ma grobu Hanki.... płakać się chce. Na kogo wyrośnie moja córka, jeśli dookoła będzie tak jak jest ? Czasem wolę o tym nie myśleć, staram się, żeby myślała samodzielnie, chociaż ma dopiero 4 lata. Telewizor to teraz pełnoprawny członek rodziny, działa od rana do wieczora, niezależnie od tego co nam próbują przekazać. Wczoraj skończyłam "Rzeźnię numer 5". jest tam taka modlitwa, myślę, że gdybym się modliła, to właśnie tak: Boże daj mi pogodę ducha, żebym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę, odwagę, żebym zmieniała co to mogę i mądrość, żebym odróżniała jedno od drugiego. Dla mnie to jak plan na życie, pierwsze i drugie w większości przypadków posiadam, czasem brak mi tej umiejętności odróżnienia :) Życzę powodzenia w kolejnych próbach walki. Pozdrawiam Ania
aniad
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 27.01.2012 21:51

Re: niedostateczna ocena społeczna

Postprzez Krystyna Janda Pn, 06.02.2012 23:23

Boże daj i siłę. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja