Dziennik

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziennik

Postprzez tess Cz, 22.12.2011 01:22

Droga Pani Jando,

Tak naprawde nie rozumiem co ja robie na forum jeszcze raz jakies publicznej osoby. Przepraszam jesli robie cos nie tak.

Nie potrafilam jednak przejsc obok bolu w Pani dzieniku z ostatnich dni!
/Prosze poprosic osoby ktore zarzadzaja Pani strona Internetowa o wymazanie mego textu po przeczytaniu.Pewnie posunelam sie tu za daleko na publicznym Internecie/

“”Co za czas?! Wszystko przyśpieszyło wielokrotnie... tracę oddech...””

Czas jest neutralny – nasza percepcja tego co sie dzieje jest subiektywna. Jak jest nam dobrze ‘olewamy’ gorsze chwile a jesli jestesmy silni emocjonalnie to potrafimy znalesc cos pozytywnego i dajacego sile na przyszlosc - nawet w najgorszych.

“”Dobrego kolejnego smutnego dnia.
znowu tyle śmierci. Ten grudzień to kronika odejść, koszmar.. Boję się każdego dnia następnego.””


Smierc jest czescia zycia i vice versa.
Nie potrafie tego przetlumaczyc na polski ale kiedys ktos powiedzial:
''Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live.”
Prosze na to nie pozwolic!

O roku 2012! Jakimż ty będziesz rokiem?

Bedzie napewno lepszym tylko trzeba sie przestac bac swiata, siebie i znalesc sile aby w nawet z malych dobrych chwili podladowac ‘baterie’

Tego Pani zycze.

:oops:
tess
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt, 16.12.2011 18:41

Re: Dziennik

Postprzez Krystyna Janda So, 24.12.2011 13:21

Dziękuje bardzo. Myślę że kiedy jestem na scenie to do mnie można podłączać rzeczy do podładowania, wiec kłopotu nie ma. Chodzi tylko o żal ze odchodzą i ludzie i chwile... Braku spadków napięcia życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja