Voooltaren, ooo, za karę!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Voooltaren, ooo, za karę!

Postprzez Patrycja_Ptaszek So, 17.12.2011 12:18

Dzień Dobry,
ja tak na moment, bo zaraz Modrzejewska się zaczyna. Otóż byłam wczoraj pierwszy raz w Ateneum. I normalnie pierwsze moje słowa po spędzeniu tam odrobiny czasu w holu,bufecie,obejściu wszystkich pięter, toalet, rozmowie z panem w recepcji, panią w kasie, no ogólnie pracownikami i ludźmi napotkanymi...to takie,że tam nie ma klimatu. Czułam się tam jak jakiś intruz(?), obco, sama nie wiem jak, w każdym razie jakoś nieswojo? No nie wiem. Bierze się to oczywiście stąd,że najczęściej bywam i jestem w Pani- Moich Teatrach... i nawet jak czasem jestem tam sama, to i tak czuję się conajmniej dobrze. Po prostu świetnie. Nie wiem na czym polega ta tajemnica klimatu ale może to dobrze, nikt jej nie ukradnie i nie wykorzysta u siebie. W każdym razie to jest niesamowite. Kończę, Modrzejewska już jest!

Do zobaczenia,w Pani klimacie...

p.s. póki co Ucho po raz drugi,na pewno,muszę,bo to niesposobna przegapić jak Pani to gra,no i nie wiem może Shirley przed Uchem jak mi się uda zdobyć tę wejściówkę na nią, gdyż jak zwykle nie wiem kiedy wykupili wszystko...Moja Droga B. pana Koterskiego - mego ulubieńca, też obowiązkowo, na pewno.

Pozdrawiam!!!!!!
Patrycja
Avatar użytkownika
Patrycja_Ptaszek
 
Posty: 69
Dołączył(a): N, 31.07.2011 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Voooltaren, ooo, za karę!

Postprzez Krystyna Janda So, 17.12.2011 22:15

Serdeczności wysyłam i do zobaczenia. Nie wiem na czym polega tak zwana atmosfera, u nas jakoś samo się urządza...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja