Hahaha

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Hahaha

Postprzez malwoj Cz, 15.12.2011 09:43

Pani Krystyno,
ten wpis o Sylwestrze fantastyczny. Bardzo mnie Pani rozbawiła, chociaż ostatnio mi nie do śmiechu, bo od 1 stycznia zostanę bez pracy. I to nie z powodu mojej niekompetencji, ale raczej z powodu niezrozumiałych intryg i podchodów. Taki świat.
Byłam też na Panu Jowialskim z Panem Malajkatem. Bardzo, bardzo mi się Państwo jako para podobaliście. Pani wprost fantastyczna jenerałowa, a Pan Malajkat cudny pantofel :D
Rozjaśniacie mi Państwo mój smutek. Dlatego zafundowałam sobie to przedstawienie w niedzielę, w urodziny :D
I jeszcze do Lucii:
bardzo lubię rozmawiać, przebywać z młodymi ludźmi, ale czasami ich sądy na temat czasów, których nie przeżyli, są porażające. I ja wtedy też mówię: co taki młody człowiek może wiedzieć o tamtych czasach, to trzeba przeżyć, żeby wiedzieć. Poza tym ta pycha młodości jest chyba dana każdemu młodemu człowiekowi i dopiero z wiekiem śmiejemy się, jacy byliśmy w młodości zarozumiali, jakbyśmy pozjadali wszystkie rozumy.
Ale bardzo podobają mi się młodzi ludzie, którzy próbują przeżyć pewne sytuacje, robiąc inscenizacje historyczne. Chwała im za to, że przynajmniej tą drogą chcą się zbliżyć do prawdy.
Na tym zakończę i pozdrawiam, jak zwykle, serdecznie, przesyłając jednocześnie trochę przedwczesne życzenia Urodzinowe. Dużo zdrowia, siły i radości życia. Jestem chyba pierwsza :D
Małgośka
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Hahaha

Postprzez Krystyna Janda Cz, 15.12.2011 14:38

Pani Małgośko, dziękuję i życzę super pracy w Nowym roku.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja