podsumuję....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

podsumuję....

Postprzez Inka So, 10.12.2011 09:38

Droga Aktorko!
Tyle tutaj o p.Villas. Niewątpliwie miała niezwykły głos. Jednakże ze swojego życia zrobiła koszmarną kiczowatą farsę.Być może - gdyby jak Maria Callas trafiła na Onassisa, ktory zainwestował w jej karierę- i ona miała od początki jakiegoś mądrego sponsora "u boku" - całkiem inaczej potoczyłoby się wszystko i w życiu Villas.
A tak...dramat czlowieka, który kompletnie nie umiał poradzić sobie z życiem. W gruncie rzeczy - smutne.
A media...cóż, jak to media....Śmierć w niewyjaśnionych okolicznośćiach, sekcja zwłok,może osoby trzecie..i już jest news powtarzany przez jeden dzień , drugi..: taka "zapchaj dziura". :oops: Takie czasy.
A.Hanuszkiewicz ma taki dorobek, że to ON pozostanie w naszej wdzięcznej pamięci. Wbrew tym durnym mediom,.
Serdecznosci wielkie !!
P.S. Miłe FORUM : myślałam, ze na wpisy tej biednej "trumienki" nie bedziemy reagować ? Po co ? Sam podpis - "trumienka"- sugeruje, że jest to osoba ze sporymi problemami....
Nie po drodze mi z Radiem Maryja, z TV Trwam - więc nie słucham, nie oglądam , nie telefonuję tam, zeby IM "dołożyć"...Biedna "Trumienko" : zaloguj się na innym forum (tyle ich jest!), szkoda twoich nerwów na nasze wpisy.... :shock:
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: podsumuję....

Postprzez Krystyna Janda So, 10.12.2011 17:35

Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja