dobrze,że..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dobrze,że..

Postprzez Inka Cz, 08.12.2011 16:32

Droga Aktorko!
...TVP1 nadała dzisiaj pożegnanie Adama Hanuszkiewicza z Cmentarza Wojskowego, transmisję mszy św.w kaplicy na cmentarzu, a przed tym - rozmowy z kilkoma Jego Aktorami np.Anna Chodakowską, Danielem Olbrzychskim...Chociaż tyle. Myślę, że np.sobota mogłaby być poświecona nadaniu różnych spektakli, które A.Hanuszkiewicz rezyserował lub w których grał...No, tak : ale liczy się przecież oglądalność....Powtórzenie "Apolla z Bellac" to za mało. Co za czasy.
Kochana Pani Krystyno : kupilam nową książkę Materny i Manna o ich wspólnych podrózach (także w PRL-u),bardzo zabawną - i chcę "donieść", że cały jeden rozdział p.Materna poświęcił Pani mężowi ! Czyta się ten rozdział z dużą przyjemnością : oto bowiem ktoś wreszcie prywatnie napisał, jakim NIEZWYKŁYM czlowiekiem był p.Edward !! Jak sam z siebie dla wielu osób organizował wyjazdy na narty - i jak to się raz skończyło małą organizacyjną katastrofą z winy hotelu i co dalej z tego wynikło....Pan Materna w tym rozdziale bije się w piersi w przeprosinach....Ale i też podsumowuje ludzką naturę : ktoś wziął dobrowolnie obowiązek na siebie, a potem został postawiony pod pręgierzem.....I o tym jest też, jak olbrzymią miał Pani mąż wiedzę NA KAŻDY temat. Myślę, że to cudowne - być żoną takiego wspaniałego człowieka.
Serdeczności przekazuję cieplutkie.
P.S. A MŁoda Samobójczyni - Zosia -w BEZ TAJEMINC - coraz lepsza. Nawet b.dobra! Radziwilowicz - do zakochania się (w moim wieku?)....
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: dobrze,że..

Postprzez Krystyna Janda Pt, 09.12.2011 23:28

Tak książkę pan mana i Materny mam na biurku , rozdział czytałam i jestem za niego wdzięczna. erdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja