Jeszcze dwa słowa o spotkaniu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jeszcze dwa słowa o spotkaniu

Postprzez kundzia85 Pn, 05.12.2011 09:33

Dzień dobry Pani Krystyno!

Może to niezbyt grzeczne, bo pytanie było skierowane do innej osoby, ale natknęłam się na Pani pytanie przeglądając zdjęcia.No zakręciłam się trochę :) . W każdym razie odpowiadając na:
"Cały czas na tych zdjęciach się śmieje . Tak było?"
Tak, było bardzo miło i niezwykle wesoło.I bardzo ładnie się Pani śmieje :). Ma Pani w sobie tyle pozytywnej energii i radości życia, że po prostu... No choćby nie wiem co nie da rady się nie uśmiechnąć gdy się na Panią patrzy i Pani słucha.To takie rzadko spotykane dzisiaj. Stąd pewnie powtarzające się pytanie o Pani źródło siły, energii i chęci. Sama się nad tym nieraz zastanawiałam,no ale co by to nie było niech będzie nim nadal.Tym źródłem znaczy i niech się Pani nie zmienia. Oj coś dzisiaj strasznie kręcę, zdania nie mogę poprawnie ulożyć aż wstyd :oops: ale to pewnie dlatego, że chciałabym naraz tyle powiedzieć tzn. napisać i nieraz aż nie wiem jak to wszystko Pani przekazać jakoś w miarę normalnie i czytelnie. Takie wielkie ŁAŁ!!!.Coś takiego mi się "włącza" jak Panią widzę :). No nic na to nie poradzę, tak jest i już :)(i wcale nie chcę tego zmieniać) .A wracając do spotkania Pan prowadzący bardzo sympatyczny i ten kosz kwiatów na koniec, od władz uczelni zapewne.Super. Zaciekawił mnie Gombrowicz z Panem Malajkatem, już się na to cieszę i na tę nową Pani rolę, mam nadzieję, że ze zmianą tj. syna zamiast córki się powiedzie i wszystko wyjdzie tak, jak Pani sobie zaplanowała. I w życiu pozateatralnym też, choć pewnie niewiele czasu Pani na nie zostaje. I dużo zdrowia, bo do tego wszystkiego zdrowie potrzebne.Wszystkiego co najlepsze nieustająco życzę i dziękuję za te wszystkie chwile z Panią i na scenie i na spotkaniach takich jak to sobotnie.
Pozdrawiam najserdeczniej
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Jeszcze dwa słowa o spotkaniu

Postprzez Krystyna Janda Śr, 07.12.2011 06:40

Pani Ewo, kłaniam się nisko i z uśmiechem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja