Prośba o udzielenie wywiadu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prośba o udzielenie wywiadu

Postprzez comette Pt, 25.11.2011 01:08

Witam serdecznie, Wspaniała Pani Krystyno!

Nazywam się Katarzyna Markiewicz, jestem studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i piszę do Pani, ponieważ mam pewną nietypową prośbę.

W ramach telewizji uniwersyteckiej Uniwerek.TV my, studenci UW, ruszamy z cyklem rozmów z niezwykle istotnymi dla polskiej sceny kulturalnej i nie tylko osobistościami medialnymi, które mają pasję, realizują się w niej, spełniają marzenia. Których kariera zawodowa, okraszona ciężką pracą, wzbudza nasz podziw, a także jest dowodem na to, że warto - i pracować, i marzyć.

W ramach tego projektu bardzo chciałabym poprosić Panią o udzielenie mi wywiadu. Byłabym zaszczycona, mogąc z Panią porozmawiać na temat Pani drogi do spełniania marzeń, teatralnej pasji i nie tylko. Jeżeli znalazłaby Pani dla nas czas i ochotę na to spotkanie (ze mną bezpośrednio, a pośrednio ze studentami UW), termin dostosowalibyśmy oczywiście do Pani grafiku. Pozdrawiam Panią serdecznie i ufam, że otrzymam odpowiedź na tę moją, dość śmiałą, wiadomość.

Katarzyna Markiewicz, katarzyna.j.markiewicz@gmail.com
comette
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 25.11.2011 01:03

Re: Prośba o udzielenie wywiadu

Postprzez Krystyna Janda Pt, 25.11.2011 18:36

Niestety jestem tak zajęta że nie mogę służyć czasem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja