Spotkanie w SWPS

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Spotkanie w SWPS

Postprzez _Asia_ So, 12.11.2011 23:34

Witam. Dzisiaj byłam na spotkaniu z Panią w SWPS we Wrocławiu. Mam 17 lat i należę do tej grupy młodych ludzi, o której Pani mówiła. Kiedy weszłam do teatru po raz pierwszy, to od razu się w nim zakochałam. Od kilku lat marzyłam o tym, aby zobaczyć sztukę z Panią w roli głównej na żywo. Niestety dziś też nie udało mi się dostać na "Białą bluzkę", ale mimo to i tak jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ byłam na spotkaniu. Spełniła się już w jakiś sposób część mojego marzenia. Jest Pani tak wspaniałą osobą z takim mnóstwem pozytywnej energii, że dziś jestem nią przepełniona dzięki Pani. Podziwiam Panią, Pani pracę artystyczną, wszechstronność i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła odwiedzić któryś z Pani teatrów. Może wyrażam się tak jakoś nieskładnie, ale to chyba tak z tego szczęścia po tym spotkaniu... :) Poza tym bardzo cieszę się, że jest Pani tak bardzo związana z moim ukochanym Wrocławiem. Dziękuję za ten dzisiejszy dzień i pozdrawiam najserdeczniej i najcieplej jak potrafię. :) Asia
_Asia_
 
Posty: 6
Dołączył(a): So, 12.11.2011 22:58

Re: Spotkanie w SWPS

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.11.2011 21:27

Pani Asiu, zapraszam. W teatrze zawsze dobrze i wyjątkowo. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja