pocztówka z Poznania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pocztówka z Poznania

Postprzez nat So, 12.11.2011 23:03

Pani Krystyno,

jeszcze kilka impresji z 11.11.11 w Poznaniu.

Byłyśmy tam w tym samym czasie i pewnie podobnie się martwiłyśmy o nasze miejsca na "walczącej Marszałkowskiej". Mam nadzieję, że Polonia ostała się cała. I że okna mojego mieszkania też nienaruszone...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to tuż po zakończeniu spektaklu...
Obrazek
Obrazek

Jednak podtrzymuję swoje zdanie, że Panią to trzeba oglądać z względnego choćby bliska - wówczas odbiór znacznie przybiera na sile, bardzo znacznie. Oczy, mimika, oczy! Niestety nie dane nam było ich oglądać, bo - jak widać na zdjęciu poglądowym - do oglądania na żywo potrzebna była lornetka, a widzialność ekranu kończyła się dla nas mniej więcej na wysokości Pani nosa :) Za to dzięki temu nastąpiła deklaracja mojej drużyny, że koniecznie muszą zobaczyć spektakl raz jeszcze. Namawiałam ich zatem, aby zrobili to tak "po bożemu", czyli w OCH'u - tam klimat jest zdecydowanie niepowtarzalny.

Tak więc jeszcze raz wielkie dziękuję dla Pani, Pani Magdy, muzyków i całej drużyny, która się przyczyniła do powstania tego cuda. I cieszę się, że była Pani u nas akurat wczoraj i że ja również akurat mogłam przyjechać do domu.

Kłaniam się,

Natalia
Ostatnio edytowano N, 25.12.2011 13:21 przez nat, łącznie edytowano 1 raz
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: pocztówka z Poznania

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.11.2011 21:26

Tak, rzeczywiście , przyjeżdżajcie państwo do Och-u bo organizacja tego poznańskiego w Operze była trochę nie tego, miałam telefony z prośbami o pomoc i uporządkowanie przekazów. No ale jak jest za darmo to tak zawsze...Ukłony do samej ziemi.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja