"Obchody" 11 listopada

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Obchody" 11 listopada

Postprzez coffee Pt, 11.11.2011 19:17

Pani Krystyno,

Brak słów na to wszystko co pokazują w TV, więc zapytam tylko, jak kasa Polonii, jak Polonia - nie ucierpiały?
coffee
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn, 30.07.2007 23:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Obchody" 11 listopada

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.11.2011 21:13

Jakoś obyło się bez większych szkód, choć stress był ogromny. Jeszcze przed 19:00 kiedy ja wchodziłam na scenę w Lubinie dostałam z Polonii wiadomość że ogłoszono alarm bo obok w KFC podobno podłożono bombę. Obsługa teatru i aktorzy byli na szczęście już na miejscu, w holu teatru zebrała się załoga KFC żeby przeczekać, a nasi widzowie z powodu zamknięcia wszystkich ulic prowadzących do Palcu Konstytucji, nie mogli dotrzeć. Weszłam na scenę uprzednio prosząc żeby czekali, nie bali się i przyjmowali widzów. Tuż po 19.00 przedarła się do teatru Polonia grupka pierwszych 10 osób , naszych widzów, w rezultacie opóźniając spektakl o pól godziny zaczęli grac ....przy pełnej sali! Zuchy! Widzowie szczególnie! Kiedy zeszłam u siebie w Lubieni ze sceny na przerwę , tam grali w najlepsze. Super. Zdaje się ze nic nam nie jest w stanie przeszkodzić. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja