Krasnal - Na szczęście!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Krasnal - Na szczęście!

Postprzez Karline Śr, 09.11.2011 23:43

Kochana Pani Krystyno,

ja tylko na krótko...
ma Pani rację - taki obraz "wolnego rynku" coraz bardziej spycha naszą codzienność w jakąś zwykłość, której strach się przyglądać czasem, bo wieje szarzyzną i pospolitością...
wydaje mi się, że o to chodziło z tymi ciuchlandami... - jeśli nie - przepraszam, może źle coś odebrałam,

W stolicy Dolnego Śląska też jak nie "szmatka" to bank, jak nie bank, to jakieś inne szklane ustrojstwo, w którym ludzie jak automaty coś piszą, liczą, sprzedają, kupują... wszystko w biegu...
Brakuje w tym jakiegoś zamyślenia, jakiejś nostalgii... no i oczywiście kolorów różnorodności... wszystko szare, jakby z codziennej gazety, a nie z ciekawej powieści...

ale mimo wszystko warto czasem zawędrować na Rynek albo do ZOO, pogłaskać napotkanego Krasnala - na szczęście, albo przespacerować się Parkiem Południowym - niedaleko Karkonoskiej.

Pani Krystyno - przesyłam więc Krasnala, na szczęście- spotkałam go niedawno w ZOO :)

Wkrótce nas (znaczy się Wrocław) Pani odwiedzi, cieszę się bardzo :)
Niestety - długi weekend pewnie spędzę poza miastem, więc tylko się smakiem obeszłam

ale może za to Pani znajdzie chwilę by pospacerować np. po Parku Południowym, teraz jesiennym i pełnym barw :)

Pozdrawiam jesiennie i bardzo ciepło
Karline

PS

Obiecany Krasnal z ZOO :)
Obrazek
Karline
 
Posty: 154
Dołączył(a): Pn, 11.05.2009 08:28

Re: Krasnal - Na szczęście!

Postprzez Krystyna Janda Cz, 10.11.2011 20:38

I ja pozdrawiam. Wyjeżdżam w pracowitą trasę teatralną , obok spektakli spotkania z publicznością , wywiady i inne rzeczy. Ale może an spacer czas znajdę. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja