pytanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pytanie

Postprzez agnieszka.branicka Wt, 08.11.2011 20:35

WItam Panią serdecznie
Piszę do Pani dzis w dość nietypowej sprawie. a więc- nie wiem czy kojarzy Pani TFAŻ (Teatralny Festiwal Amatorski Żmichowskiej), który odbywa się co roku w marcu w liceum im. Narcyzy Żmichowskiej. Uczniowie niektórych szkół przygotowywują na to wydarzenie najróżniejsze sztuki. W mojej klasie powstała inicjatywa wystawienia Shirley Valantine (po zobaczeniu mnie w jednym z fragmentów na urodzinach Pani teatru, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję) i właśnie o tą Shirley mi chodzi... Czy istniałaby jakaś możliwość zdobycia scenariusza i ew. praw do wystawienia tego u nas na festiwalu ? W tych wszystkich sprawach jestem kompletnym laikiem i nie orientuję się w tych wszystkich kruczkach prawnych dotyczących tego typu spraw... Bardzo nam wszystkim na tym zależy. Jeśli byłaby taka możliwość to do kogo miałabym się zgłosić w tej sprawie ?
pozdrawiam serdecznie
p.s. To wydarzenie jest całkowicie niekomercyjne i nie pobieramy z tego absolutnie żadnych profitów oprócz osobistej satysfakcji
p.s. 2 W przypadku ewntualnych wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny 698-757-339 lub mailowy aga7033@wp.pl
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: pytanie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 09.11.2011 22:52

Możecie Państwo zrobić jaki tekst chcecie jeśli nie sprzedajecie biletów. Tekst jest tu na stronie. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja