Inicjatywa od nas dla P.Jandy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Inicjatywa od nas dla P.Jandy

Postprzez gosia81 Wt, 01.11.2011 10:28

Dzień dobry Wszystkim,

mam na imię Małgorzata i mam 30 lat. Uwielbiam Panią Krystynę i jestem pełna podziwu za dzielo jakie stworzyła w postaci Teatru Polonia i generalnie samo jej słuchanie, albo czytanie, albo oglądanie napełnia mnie z miejsca niesamowitą energią.

Mój pomysł jest następujący:ja nie wiem, co trzeba zrobić, żeby Sejm zajął się tematem teatrów takich jakie stworzyła Pani Krystyna, natomiast moglibyśmy to sprawdzić i wystosować petycje od odpowiedniego organu z odpowiednią listą podpisów rzecz jasna, moglibyśmy wyslać odpowiednią ilość listów jako apele od nas samych.

Myślę, że byłby to piękny ukłon z naszej strony dla Pani Krystyny, narazie walczy Ona i ludzie związani z jej Teatrem, tymczasem nas są tysiące rozsianych po Polsce, którzy kibicujemy każdemu przedstawieniu i w pewien sposób ośmielę się stwierdzić kochamy , niezwykle szanujemy Panią Jandę za to,co robi dla sztuki a przez to i dla nas.

Dlatego chciałabym zaproponować inicjatywę ocelania Teatru Polonia I Teatru Och poprzez wymuszenie na skutek oddolnej inicjatywy na politykach zajęciem się tym tematem.

Czekam na odzew z Państwa strony na tym forum i głęboko wierzę, że sie nam uda.

pozdrawiam
gosia
gosia81
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 01.11.2011 10:11

Re: Inicjatywa od nas dla P.Jandy

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.11.2011 19:19

Ocalenia? No cóż, pracujemy. Gramy. Przychodzcie Państwo, to najważniejsze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja