Droga Pani Krystyno...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga Pani Krystyno...

Postprzez mybrilliant Cz, 27.10.2011 18:49

Co prawda napłynęło już wiele wiadomości na forum dotyczących „Boskiej Krystyny Jandy” , jednakże ja również chciałabym pogratulować tak świetnego występu! Spektakl w TVP okazał się nie lada sukcesem. Szczerze mówiąc to nie wiadomo czy najpierw zacząć podziwiać Pani talent aktorski, czy niesamowitą energię, silę jaką emanuje Pani na scenie. Niewątpliwe jedno i drugie zasługuje na pochwałę. Chylę czoło! Jest Pani naprawdę wspaniała, emocje jakie towarzyszą spektaklom, w których Pani wystepuje są tak ogromne, że nie sposób ich opisać. Dostarcza ich Pani za każdym razem występując na scenie. Zgadzam się z moją poprzedniczką, iż w TVP powinno ukazywać się więcej tego typu spektakli, zamiast tych „wszędobylskich” programów rozrywkowych, reality show, które tak naprawdę nie wnoszą nic wartościowego. Poza tym, teatr w TVP jest dla wielu jedyną okazją aby zetknąć się kulturą…
Swoją drogą już nie mogę doczekać się listopadowej „Białej bluzki” we Wrocławiu. Będzie to moje drugie spotkanie z tym spektaklem. Ale to dopiero 12 listopada….
Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę zdrowia!
Kłaniam się nisko.
mybrilliant
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt, 30.08.2011 16:15

Re: Droga Pani Krystyno...

Postprzez Krystyna Janda So, 29.10.2011 09:27

Serdecznie i ja pozdrawiam i do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja