jeszcze...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

jeszcze...

Postprzez Inka Cz, 27.10.2011 08:17

Droga Aktorko !
Myślę, że po BOSKIEJ narobiła Pani TAKIEGO apetytu na swoje spektakle, że jak my, porozrzucani po całej Polsce mamy teraz żyć ?? Jak żyć ?(jest to "sławne" pytanie zadane Premerowi Tuskowi przez producenta papryki). Ale to MY mamy problem, nie on (nadal zamożny)...
My, żarliwi miłośnicy teatru - chcemy także PANIĄ w Teatrze TVP !!!! No, bo co z tego, ze "do utraty tchu" (jak Pani pisze tutaj), gra Pani w swoim teatrze !!!!
A reszta Polski - sieroty, biedne sieroty bez Pani spektakli.......Nie żartuję. Tak czuję. Myślę, ze nie tylko ja.
Nie może Pani pokazać naszych wpisów na Woronicza ?? Może to ICH przekona ???? Niech przestaną ładowiać pieniądze w te idiotyczne programy (z ogólnym tam nieustannym rykiem :"wow"!!) i zainwestują w SZTUKĘ!
SERDECZNOŚCI !!!!! Zdrowia, zdowia, zdrowia : żeby nam Pani "nie ubyło" ani trochę z powodu jakic\hś niedomagań !!
No. Niech się spełni, niech tak będzie, czyli : "Hawk "- jak mawiali Indianie.
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: jeszcze...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 27.10.2011 16:37

Super. No nic ja na razie gram gdzie trzeba i jak umiem. Martwię sie tylko o moje siły , czasem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja