Może to już nudne.....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Może to już nudne.....

Postprzez Mrsmanhamana Śr, 26.10.2011 20:50

Ale powtórzę że Boska była boska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gra Pani jak i wszystkich pozostałych Aktorów fantastyczna.
Gdyby Pani nie przyznała się do zapomnienia tekstu nie wpadłabym na to! Wyszło kapitalnie, a pan Maciej uratował sytuację zawodowo!
Mierżą mnie jednakże komentarze czytane na niektórych stronach- oczywiście negatywne - zawsze najtrudniej jest zagrać komediowe role tak, żeby widz uwierzył i "kupił", a Pani to się udało ! W tym spektaklu jest Pani Florence , z całym dorobkiem inwentarza- koszmarnym głosem- trzeba nie lada talentu i opanowania głosu żeby tak "wyć" jak oryginał, z równie koszmarnymi kostiumami i egzaltacją. Ponieważ należę do osób , które lubią wiedzieć "o co chodzi" po spektaklu poszukałam w sieci oryginału i muszę przyznać że jestem pod wielkim wrażeniem. Kostiumy są bosko koszmarne - praktycznie jak oryginał- a skrzydła (!) cudo ;)
Osobiście cieszę się bardzo, że wznowiono spektakle Teatru Telewizji na żywo - oby było jak najwięcej takich przedstawień.
Mrsmanhamana
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 26.10.2011 20:24

Re: Może to już nudne.....

Postprzez Krystyna Janda Cz, 27.10.2011 16:30

Dziękuje. Podobno ilość wejść na materiały i nagrania Florence ostanio bardzo duża. To świetnie. Pani Jenkins była tak orginalna i kolorowa ze mam jeszcze zapas na rozwój , jeśli chodzi o moją interpretację. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja