...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

...

Postprzez agnieszka.branicka Śr, 26.10.2011 12:13

Pani Krystyno, dzień dobry
W poniedziałkowy wieczór była Pani genialna. Gdyby nie Pani wyznanie po spektaklu nikt by nie zauważył pomyłki w tekście- świetnie Państwo z tego wybrneli. Refleks Pana Stuhra był zaskakujący. W ogóle byliście Państwo gwiazdami tego wieczoru (choć nie lubię tego określeni, bo od razu przychodzą mi namyśl gwiazdki telewizyjne)...
A w niedziele udało mi się być na Panu Jowialskim- także genialna sztuka, choć zupełnie inna niż Boska, wiec nawet nie próbowałabym tego porównywać. Młodzi aktorzy fantastyczni, no a Pani Magdalena Zawadzka, to po prostu cudo... Nie widziałam tej sztuki z Panią Anną Polony, ale Pani Zawadzka bardzo miło mnie zaskoczyła. No i oczywiście Pani pierwsza klasa :)
No a w sobote urodziny !!! Czekam z niecierpliwością na Shirley no i oczywiście jajka sadzone :D
Pozdrawiam najserdeczniej no i do zobaczenia
Agnieszka
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: ...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.10.2011 16:42

Co to się będzie działo tej soboty!
Ja jutro Poznań i Shirley. Piątek 6 urodziny Polonii i Shirley z widzami do spółki, w niedzielę jadę do Londynu obejrzeć jedną popołudniówkę i może po nową rolę dla siebie, w poniedziałek jestem w programie u pana Lisa tuż z samolotu, we wtorek kwestuję u Kalwinów i Ewangelików a potem rodzinny obiad a we środę od początku...
Na razie dziś za godzinę znów Boska!
Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja