Wspomnieniowo...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wspomnieniowo...

Postprzez kundzia85 Wt, 25.10.2011 20:18

Droga Pani Krystyno!

Zacznę oczywiście od wczorajszej "Boskiej"Wypadło super.Wszyscy Państwo byliście fenomenalni.Gratuluję odwagi,wystąpić przed tak liczną widownią tu i teraz to musialo być bardzo stresujące.Mnie osobiście miło było przypomnieć sobie "Boską",choć oczywiście wolę teatr w teatrze ,gdzie widzę aktorów najczęściej z pierwszego rzędu,ale bardzo dobrze że telewizja angażuje się w takie projekty.To banalne co powiem ,ale dzięki temu osoby ,które nie mogą lub nie chcą być w teatrze mają szansę choć w niewielkim stopniu odkryć ten świat I w przypadku tych drugich być może zmienić zdanie.
A ja dziękuję za zabawny i wspominkowy nieco wieczór(przywoływałam sobie obrazy sprzed mniej więcej półtora roku,kiedy byłam na "Boskiej" w Polonii) Przywoływałam to nie znaczy porównywałam, bo porównać te dwa wieczory byłoby trudno.
Jak pisałam w temacie miałam taki wspominkowy dzień gdyż wczorajsze popołudnie spędziłam oglądając
zarejestrowany już na dvd koncert p.Tunaua w Och-teatrze z 18 maja2011,który miałam to szczęscie widzieć i słyszeć na żywo.Rejestracja wypadła przepięknie ,bardzo nastrojowo i nostalgicznie.Na końcu oczywiście
podziękowania od p.Grzegorza dla p.Krystyny Jandy i p.Marii Seweryn oraz wszystkich z Och-teatru.Ja też Paniom dziękuję i nieśmiało poproszę o jak najwięcej takich koncertów.Kończąc powoli mój jak zwykle zbyt długi list wspomnę jeszcze tylko wspaniałą sobotnią zabawę w Polonii z "Panem Jowialskim".Było to dla mnie pierwsze spotkanie z familią Jowialskich ,ale na pewno nie ostatnie.Wszyscy Państwo byliście po prostu niesamowici,wspaniały duet stworzyli p.Magdalena Zawadzka i p.Marian Opania. Brawo,brawo, brawo!!!.Zabrałam na spektakl nieco większe grono przyjaciół i wszyscy bawiliśmy się świetnie,dosłownie płakaliśmy ze śmiechu. Dziękuję więc zbiorowo w imieniu nas wszystkich :)
Już naprawdę kończąc wspomnę po raz kolejny ,że wprost nie mogę się doczekać sobotnich urodzin z Shirley.Czuję że będzie to niezwykły i bardzo zabawny wieczór.Do "zobaczenia" więc wśród widowni.
Pozdrawiam najserdeczniej.
Ewa Sobkowicz

P.S.Jeszcze tak w dwóch słowach o "Bez tajemnic"Bardzo dobry,tak inny od wszystkiego co nazywamy serialem.Grana przez Panią postać zaciekawia no i poza tym bardzo ładnie Pani wygląda. Taka mała zmiana wizerunku,fajnie :)
PS2.Przepraszam za taki nieco rozstrzelony tekst komputer mi wariuje.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Wspomnieniowo...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.10.2011 16:24

Pani Ewo, widzę że jest Pani z nami naprawdę często. Dziękuję. Serdeczności wysyłam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja