BOSKA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

BOSKA

Postprzez agnieszka.branicka Cz, 20.10.2011 20:55

Dobry wieczór
Czy orientuje się może Pani w jaki sposób można uzyskać wejściówki na poniedziałkową Boską do studia teatru telewizji? Bardzo by mi na tym zależało...

Zgłosiłam się do przedstawienia Shirley na Pani urodzinach no i się udało. Z jednej strony bardzo się z tego powodu cieszę, ale z drugiej im bliżej tego wieczoru tym bardziej się denerwuję... Wiem, wiem- wszyscy mi powtarzają, że to tylko zabawa, żebym się nie przejmowała, no ale jednak trema jest. Ja sama próbuję traktować jak zabawę i wmawiam sobie że to tylko jeden, czternasty fragment o jasełkach i że wszystko pójdzie po mojej myśli, ale... W związku z tym wieczorem mam do Pani pytanie- czy będzie choć jedna próba przed tą jedną wielką urodzinową improwizacją? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy będzie mnie słychać na sali, czy mam dość donośny głos.

Posyłam zestresowane, lecz serdeczne pozdrowienia no i do zobaczenia na niedzielnym Panu Jowialskiem- jestem niezmiernie ciekawa Pani Zawadzkiej w tej sztuce...
Agnieszka
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: BOSKA

Postprzez Krystyna Janda Pt, 21.10.2011 22:26

Pani Agnieszko przed naszą Shirley wszyscy Państwo będziecie mogli wejść na scenę wcześniej, zobaczyć rekwizyty, poczuć się i coś sobie poćwiczyć . Niestety scena będzie do dyspozycji tylko przez pół godziny na godzinę przed spektaklem. A do telewizji chyba się nie da wejść bo to telewizja rozprowadza te wejściówki nie my. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja