List pięćdziesiąty czwarty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List pięćdziesiąty czwarty

Postprzez kundzia85 N, 04.09.2011 08:30

Droga Pani Krystyno!

W związku z ostatnim smutnym wpisem tak na poprawę nastroju a także w podziękowaniu za przesyłane dla nas te wszystkie piękne krajobrazy załączam kilka zdjęć mojej okolicy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wiem, że do fotografowania trzeba mieć dar, talent i wiem że Pani z pewnością go posiada bo przesyłane przez Panią zdjęcia są takie jakby to ująć niepowtarzalne, ale mam nadzieję że i te moje się Pani spodobają :) .Robione jak pisalam w mojej okolicy, około 10 km od mojego miejsca zamieszkania.Mieszkam niestety w niezbyt ładnym małym miasteczku i niestety w bloku, ale w okolicy jeziora, lasy.Korzystam z tego jak się da i często chodzę i jeżdżę nacieszyć oko.
A zmieniając temat jeszcze dwa słowa chciałam o Waszym nowym spektaklu " Po co są matki".Byłyśmy z mamą jeszcze w sobotę przed premierą wyszłyśmy wzruszone i roześmiane :).Obie Panie świetne,tematyka bardzo życiowa ,że tak się wyrażę.Myślę że fajnie wpasowało się w Wasz repertuar ( i Ochu i Polonii) i na pewno spektakl będzie miał wiele miłośników czy raczej miłośniczek :).A od teraz kiedy jest nam smutno to śpiewamy z mamą "Dwudziestolatki...
Pozdrawiam serdecznie i zyczę wszystkiego dobrego.Niech Pani nigdy nie zabraknie sił do tworzenia i poszukiwania nowych spektakli, kreowania tych dwóch wspaniałych i wyjątkowych dla mnie miejsc jakimi są Polonia i Och-teatr.Uściski i życzenia powodzenia także dla Pani Marysi.
Wszystkiego co najlepsze
Ewa Sobkowicz

PS.Przede mną teraz już we wtorek "Zimy żal".Widziałam ten spektakl jakiś czas temu w Brzezinach, rodzinnym mieście Pana Zbigniewa Zamachowskiego, ale bardzo jestem ciekawa jak to wyjdzie w Ochowej scenerii :)
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List pięćdziesiąty czwarty

Postprzez Krystyna Janda Pn, 05.09.2011 11:17

Dziękuje . Ja tez jestem ciekawa tego nowego " Zimy żal" zobaczę już dzisiaj na próbie generalnej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja