wprowadzona w błąd przez media bądź własne emocje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wprowadzona w błąd przez media bądź własne emocje

Postprzez nocna Wt, 21.06.2011 12:19

Witam serdecznie ponownie i dziękuję za wyjaśnienie moich wątpliwości w temacie zmian w Białej Bluzce. Jeśli chodzi o tekst, nie miałam na myśli zmian zasadniczych, czy też zamiany zdań czy słów. Mam w głowie kilka fragmentów i rzecz jasna słyszałam je w czasie spektaklu. Może w tej kwestii niejasno się wyraziłam.

Natomiast pytanie odnośnie kolejności piosenek wynikało z faktu, iż w ramach moich przygotowań do jak najbardziej świadomego odbioru Białej Bluzki (czyli przeczytanie tekstu, dostępnych interpretacji, wywiadów z Panią, ponieważ stan wojenny to dla mnie czasy przedszkola i wspomnienia z tego okresu wiążą się jedynie z błogą beztroską), obejrzałam również fragment spektaklu dostępny w internecie i tam, po fragmencie z Azorem:) i słowach „czyś ty oszalała” pojawiła się piosenka „W szeregu”, natomiast w Oświęcimiu „Pijmy wino”, a „W szeregu” w dalszej części spektaklu.

Wobec tego są dwie możliwości. W internecie pojawić się mogła wersja zmontowana w tak dobry sposób, że dawała płynność, która wprowadziła mnie w błąd, bądź byłam pod tak mocnym wrażeniem w trakcie Bluzki, że coś w tym momencie mylę. Jeżeli tak jest, przepraszam.

Będę wdzięczna za tytuł piosenki, z którą wchodzi Pani na scenę w Białej Bluzce. Była to jedyna piosenka, której nie znałam.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Anna
nocna
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt, 03.06.2011 23:18

Re: wprowadzona w błąd przez media bądź własne emocje

Postprzez Krystyna Janda Śr, 22.06.2011 08:54

Piosenka "Pijmy wino" jest po słowach: "Czy ty oszalała?" a piosenka "W szeregu" jest po "Jestem tragik ale magik", fragment z internetu jest montażem z próby medialnej. Pozdrawiam Panią serecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja