reklama o.k.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

reklama o.k.

Postprzez Inka Śr, 25.05.2011 14:40

Droga Aktorko !
Reklama kremu jest o.k.! :!:
Nie widzę problemu, żeby znany aktor (-ka) brali udział w takim przedsięwzięciu...To też mała rólka do zagrania, i robią to słynni aktorzy na całym świecie. Przecież nowa rola, świetnie zagrana, jakoś w danym momencie przykrywa poprzednią ! Kiedy Meril Streep genialnie śpiewa i tańczy w "Mamma mia", nie mysli się wtedy, podczas seansu, o jej roli ( z Clintem Eastwoodem)w dramacie "Co się zdarzyło w Madison County". A oglądając "Co się zdarzyło..." - nie myśli się o fikającej Meril z filmu muzycznego ! Wysokiej klasy aktorstwo wciąga "tu i teraz". I tak jest tez z reklamą w Pani przypadku. Dla ścisłości, jeśli to nie jest jasne : wyjasniam tę kwestię oczywiście tylko dla Forum....
Mam tylko jedno zastrzeżenie : dlaczego wystylizowano Panią na Jane Fondę, która też reklamowała krem i TAK PODOBNIE wyglądała ? Jest Pani świetna, wystarczyło wystylizować pięknie Panią jako Panią.... :lol:
Serdeczności i dalszych świetnych ról !!!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: reklama o.k.

Postprzez Krystyna Janda So, 28.05.2011 11:50

Pomyliła mnie Pani z Fondą? To ta biała bluzka , podobna .... i już mnie nie ma.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja