Spiewanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Spiewanie

Postprzez vilniuk N, 06.03.2011 20:38

dziekuje za pozdrowienie!!!!
Wlasnie zauwarzylem nowy watek w rubryce ,,zdjecia,, a mianowicie, spiewanie, czyli zdjecia zrobione w czasie wykonania piosenek, obejrzalem z ciekawoscia. a ja czesto slucham piosenek, jak chyba wielu w Youtube

http://www.youtube.com/watch?v=XzdIYjP4Fhw

ta najabrdziej lubie, ale wszytkie inne dobre , mysle jak w piosenkach tak i w granych rolach Pani wyraza siebie, swoj chrakter, checi, poglad na zycie ..prawda??!!
A jaka rola byla co by Pani nie zrobila tego w zyciu , co bylo grane?? No taki dla przykladu B.Linda strzela ludzi w lewo i prawo, napewno nie zrobilby tak naprawde. Ktos musi grac i takie role, ale czy sie trafilo Pani cos zagrac ze przeciw swemu powiedzmy sumieniu??

W Wilnie swieto Kaziuki, taki jarmark, duzo jest ludzi z Polski, jedno zdjecie wstawilem na ,,TWORCZOSCi ,,
Udanego i ciekawego nowego tygodnia.
ktos z Wilna ..... moj awatar to pociag ktory mnie wiozl do Polski za ktora tesknie zawsze.
Avatar użytkownika
vilniuk
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn, 27.12.2010 20:16

Re: Spiewanie

Postprzez Krystyna Janda Wt, 08.03.2011 20:36

Wile rzeczy bym nie zrobiła na ekranie, można wszystko opowiedzieć w zgodzie ze sobą , nawet najgorsze rzeczy i charaktery...Pozdrawiam . Dobrego tygodnia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja