Poszukuję pilnie przeszłości z Panią w roli głównej

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Poszukuję pilnie przeszłości z Panią w roli głównej

Postprzez KaMILA So, 05.03.2011 23:02

Pani Krysiu, bardzo proszę o pomoc. Od kilku dni próbuję przypomnieć sobie słuchowisko, opowiadanie właściwie nie wiem , jak to dokładnie nazwać.. Może zacznę od początku. Około 15 lat temu otrzymałam od swojej przyjaciółki kasetę magnetofonową z opowiadaniem, w którym brała udział Pani i chyba Pan Olbrychski, ale tego nie jestem pewna. Słuchałam tego, co wieczór i byłam zakochana w tym tekście. niestety nie mam pojęcia, jaki to był tytuł. Pamiętam tylko, że było to o dwojgu ludziach, którzy byli kiedyś parą i spotykają się po wielu latach. Coś kojarzę, że spotkali się w sklepie ? Kupowali karpia?? Ktoś jechał pociągiem?? Każde z nich już miało swoje rodziny?? :(( To było tak niesamowite i niestety gdzieś zgubiłam tą kasetę...Pani Krysiu, wiem, że to jest bardzo chaotyczne i z pewnością trudno będzie Pani domyśleć się o co mi chodzi, ale może chociaż Pani spróbuje? Proszę...Tak, jakoś czasami człowiek znajduje się na jakimś zakręcie i czasami powrót do przeszłości sprawia, że jest nam troszkę lżej na sercu. Z góry Pani dziękuję...



Tak!!! To był tekst z panem Machalicą. Jeśli dobrze kojarzę to ci kochankowie spotkali się chyba w Paryżu. Mam wrażenie, że coś Pani kojarzy :))

Dziękuję wszystkim za pomoc to jest tekst z płyty "Będę dla Ciebie kim tylko chcesz" Logana Tomaszewskiego. Polecam!!!
Ostatnio edytowano Pn, 07.03.2011 12:44 przez KaMILA, łącznie edytowano 2 razy
KaMILA
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 05.03.2011 22:42
Lokalizacja: Darłówko

Re: Poszukuję pilnie przeszłości z Panią w roli głównej

Postprzez Krystyna Janda N, 06.03.2011 08:38

Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Czy to nie było nagranie z panem Piotrem Machalicą ? No cóż, nie potrafię Pani pomóc. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja