Dzień Dobry,

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dzień Dobry,

Postprzez jestem gorsza niż Ty Wt, 25.01.2011 09:28

mam na imię Dagmara i mam 19 lat.Cieszę się,że mam możliwość napisania do Pani tych kilku słów.
Przede wszystkim pragnę GORĄCO PODZIĘKOWAĆ za to ,że dzieli się Pani tym co ma Pani najcenniejsze - Talentem.Za to ,że w każdej Pani kreacji jest 100% tego Daru.Za to ,że ma Pani zasady którym jest Pani wierna.Najgoręcej jednak muszę podziękować za rolę Jadwigi Stańczakowej w filmie "Parę osób,mały czas".To było według mnie MISTRZOSTWO.Przyzwyczaiłam się do "Jandy Energicznej Znerwicowanej - Kobiety Jak Pistolet" w tym filmie udowodniła Pani ,że "Niejedno Janda Ma Imię".Po raz pierwszy zobaczyłam Panią w "Przesłuchaniu" ,miałam wtedy 10 lat i oglądałam film przez dziurkę od klucza ,potem w ten sam sposób obejrzałam "Kochankowie mojej mamy".Nie wszystko wtedy zrozumiałam, ale pamiętam myśl pojawiającą się w mojej głowie za każdym razem gdy pojawiała się Pani na ekranie..."Ta Pani jest inna niż wszystkie ,które znam ,ta Pani jest z innego świata ,a potem łzy i gorzkie uświadomienie - jestem gorsza niż Ty"(miałam na myśli gorsza od Ciebie).Dziś oczywiście inaczej patrzę na to wszystko.Na szczęście...

Wiele jeszcze powodów do podziękowań ...Nie chcę nadużywać Pani cierpliwości.
Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę Pani by za zakrętami zawsze ukazywało się słońce.
Z wyrazami Szacunku i Uwielbienia dla Pani Talentu
Dagmara.
jestem gorsza niż Ty
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 25.01.2011 08:50

Re: Dzień Dobry,

Postprzez Krystyna Janda Pt, 28.01.2011 12:15

Łzy? Gorsza? I aż łzy? Ukłony i życzenia pokochania siebie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron