Mały liścik o dużych chłopcach

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mały liścik o dużych chłopcach

Postprzez kundzia85 Śr, 19.01.2011 11:33

Droga Pani Krystyno!

Zgodnie z tym co pisałam w poprzednim liście byłam, a właściwie byłyśmy wczoraj na "Takich dużych chłopcach".Nasz duży chłopiec, czyli mój brat w ostatniej chwili zastrajkował a teraz żałuje.I słusznie, bo ma czego.Wszystkie trzy (ja, moja mama i moja bratowa) wyszłyśmy zachwycone.Już od wejścia spodobała mi się scenografia- te dymiące kominy sprawiały wrażenie takiego ciepła ale i czasem braku ciepła właśnie (trochę to zagmatwane może ale właśnie tak to odebrałam).Teksty p.Wołka bardzo prawdziwe,życiowe ale i poetycko piękne.Wszyscy czterej panowie niesamowici, choć mnie najbardziej urzekł Pan Piotr Machalica.To pewnie też dlatego,że urzeka mnie on swoim głosem już od jakiegoś czasu, bo i w utworach Okudżawy, potem Stachury no i teraz jeszcze ten mój zachwyt potwierdził,pogłębił, że tak się wyrażę.Jest tylko jeden mały minus tego koncertu : jak dla mnie momentami zespół grał troszkę za głośno i czasem ciężko było wsłuchiwać się w utwór.Ale to tylko taka moja drobna uwaga, ogólne wrażenie bardzo, bardzo pozytywne.Kolejny piękny i niezapomniany wieczór u Was. I pomimo dużej przecież sali w Ochu bardzo klimatyczny.Dziękuję także w imieniu moich towarzyszek :).
Pozdrawiam serdecznie
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Mały liścik o dużych chłopcach

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.01.2011 11:59

Bardzo, bardzo Paniom dziekuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja