prędkości

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

prędkości

Postprzez amc So, 08.01.2011 13:05

Kochana Pani Krystyno,

zastraszyła mnie prędkość działania mediów.
uprzedzić wiadomością w Radio i TV prędkość wypisania karty zgonu to trzeba się starać.
dużo rubryk tam nie ma
a i mieć dobre źródło informacji.

chyba sie zbulwersowałam
a może wkur-wiłam.

jak raz pomyślałam ze pasuje tu słowo hiena
(a i kur-wa także)


Hiena cętkowana, hiena plamista (Crocuta crocuta) - (...) Hieny cętkowane żywią się nie tylko padliną,
(..) Potrafi wyczuć pożywienie z odległości wielu kilometrów. Hiena zjada wszystko co się da strawić. (..) Terytorium zajmuje zazwyczaj około 50 kilometrów kwadratowych. (..) Może biec za pożywieniem nawet 68 kilometrów na godzinę. (..) Potrafią one całkowicie ogołocić szkielet z mięsa w ciągu godziny.
(za encyklopedią PWN)

Pasuje,nieprawdaż?


bardzo Pani nie-zazdroszcze bycia osobą publiczną.
:? :?
AMC

ps. nie tak miało być. nie teraz. jeszcze nie. :cry: :cry:
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: prędkości

Postprzez Krystyna Janda So, 08.01.2011 19:22

Tak. Tak. Dziś miałam jakieś tam badanie, coś dla kręgosłupa, bo mnie boli ostatnio. Zadzwonił ktoś z FAKTu. Mówię że nie mogę rozmawiać. A tu nagle - A gdzie pani jest? - Co to za pikanie? - Jest Pani w szpitalu? - Jakim? Co się stało? Odpowiedziałam spokojnie - gówno - i się rozłączyłam. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja