:-)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

:-)

Postprzez akum Pn, 20.12.2010 00:02

Witam Moja Kochana Pani Krystyno :-)


Zapomniałam, że dzisiaj 19.12.- eehh to oznacza, że wczoraj miała Pani urodzinki ....Strasznie mi głupio:-(
Proszę mi jednak wierzyć, że życzę Pani ----- nie wiem nawet jak to ująć (!!) ---- życzę Pani czegoś fenomenalnego - bo na to Pani zasługuje ! Oczywiście wiem jak ważna jest dla Pani rodzina, teatr, dzieci, zwierzęta .... więc życzę Pani aby nikt i nic nie przysparzało Pani zmartwień i nerwów(pozdrawiam całą Pani rodzinę). Uwielbiam Pani poczucie humoru i w ogóle całą Panią - więc życzę Pani ( i sobie ? ) aby się Pani nie zmieniała, pisała dalej świetne, pod różnymi względami, książki i tworzyła arcydzieła teatralne i filmowe !!
Chciałam jeszcze czymś się z Panią podzielić. Zauważyłam, że nie ma w sprzedaży żadnej kolekcji Pani filmów. Natychmiast bym taką kupiła :-)Czy nie dałoby się czegoś w tej sprawie zrobć ?? Czy ma Pani wpływ na takie przedsięwzięcia ?? Ubolewam również nad tym, że wśród różnych ( głupkowatych), dostępnych w sprzedaży w marketach, seriali nigdzie nie widziałam Pani serialu "Męskie - żeńskie" ( na najwyższym poziomie ).Dlaczego nigdzie nie można go kupić ??
Już kończę z tymi roszczeniami... Wiem, że chcieć a móc to dwie różne sprawy.Jednak nie mogę nie podkreślić, że moim największym marzeniem jest... poznać osobiście ( i "poprzyjaźnić się" ?? ) Krystynę Jandę :-) i to nie chce ulec zmianie !! :-)( mio że to prawie nie realne :-( )

Pozdrawiam Pania bardzo gorąco w te mrożne dni :-)


P.S. Ciekawe czy w `52 roku też było tyle śniego :-)

P.S.2 Na allegro wystawiono "Trzy siostry" !!



Asia
akum
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt, 14.09.2010 21:12

Re: :-)

Postprzez Krystyna Janda Pn, 20.12.2010 12:57

Bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Na zmiany nie ma nadziei w obie strony , mam nadzieję. Dobrych Świąt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja