Weekend z...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Weekend z...

Postprzez Julita89 Wt, 07.12.2010 00:29

Droga Pani Krystyno,

Ten weekend spędziłam w towarzystwie doborowym, najpierw z R., potem z M. ... :)
A konkretnie.

Sobota, to Weekend z R.
Pani Krystyno, naprawdę fantastyczny! Dawno się tak świetnie nie bawiłam! Co za wspaniały humor :) Niezmiernie miło było patrzeć na wszystkich Państwa bawiących się tą sztuką.
Obsada – fantastyczna. Przede wszystkim Pani jako Clarice. Cudo. Rafał Mohr, moim zdaniem idealnie w roli architekta wnętrz. No i Pan Borowski w roli włoskiego kochanka, no bardzo.. Niezwykle zgrabnie Pani partnerował..:)
Poza tym zachwyciła mnie scenografia, muzyka. Wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Wspaniała reżyseria i tutaj znów ogromny ukłon w Pani stronę.
Krótko mówiąc, gratuluję kolejnego rewelacyjnego spektaklu.

W niedzielę wzięłam udział w warsztatach baletowych. Bardzo zajmujące. Ciekawi goście, którzy z wielkim zaangażowaniem i oddaniem mówili o swojej pracy, do nich wiele pytań od publiczności.
Bardzo czekam i na najbliższe, filmowe.
Kończąc ten jakże miły weekend, miałam zaszczyt i wielką przyjemność uczestniczyć w koncercie Pani Magdy Umer. To był cudowny wieczór, pełny wzruszeń ale i uśmiechu. Ja osobiście przepadam za aranżacjami Pana Borkowskiego, a Pani Magda stworzyła piękny klimat i czarowała nas tego wieczoru swoim pięknym głosem, spokojem i serdecznością..
Proszę Panią Magdę ode mnie serdecznie pozdrowić i przekazać podziękowania.

Pani Krystyno, bardzo dziękuję Pani za wszystko…

Serdecznie, jak zawsze,

Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Weekend z...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 09.12.2010 15:54

To ja bardzo dziękuję. Pozdrowienia przekażę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja