Złota Kaczka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Złota Kaczka

Postprzez zuzanna6 Śr, 24.11.2010 19:10

Kochana Pani Krystyno
Gratuluję, brawo! Piękna gala, pięknie Pani wyglądała i jak zwykle z przyjemnością Pani posłuchałam. To prawda, że zmęczenie było widać, nawet trochę się martwiłam, ale mam nadzieję, że w końcu złapie Pani trochę oddechu i wypocznie, mimo wszystko…Powodzenia na kolejnej premierze. Pewnie, że nam Pani podziękowała, w każdej Pani wypowiedzi jest przede wszystkim szacunek do widza – dziękuję i ja. :D

Lubię jak takie gale prowadzi Grażyna Torbicka.

Nominowane filmy z naszej klasyki starzeją się razem ze mną, a ciągle budzą te same emocje. Zawsze ze wzruszeniem oglądam kolejne powtórki „Nocy i dni” czy „Lalki”. Wszystkie nominowane aktorki bardzo lubię i podziwiam. Dałabym im, chociaż po małej kaczuszce.

A z kina współczesnego też jestem dumna. Trzymałam kciuki za „Rewers” i cieszę się, że otrzymał tyle nagród. I chylę czoła przed panią Agatą Buzek. Cieszę się, że to właśnie ją wyróżniono.
Pani Krystyno, kocham kino i teatr i chyba prawie wszystkich AKTORÓW, ale oczywiście, że za Panią najbardziej trzymałam kciuki i cieszę się razem z Panią. Moim zadaniem, aktorstwo Pani i pana Daniela jest profesjonalne i wybitne. Chyba ma Pani rację, we wszystkim, co robimy, pasja jest najważniejsza.

No to w górę serca i świętujmy. Proponuję tu na forum głośne STO LAT i wiem, że wszyscy fani są z Pani dumni.
Kurcze, jak trudno zza tego monitora wyrazić swoją radość. Chyba tylko napiszę tak jak już tu kiedyś – cholernie się cieszę, że jest Pani cholerną Gwiazdą! I ja piję dla Pani. :D
Serdecznie pozdrawiam i ściskam dłoń.
Zdrowia życzę.
Zuzanna
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Re: Złota Kaczka

Postprzez Krystyna Janda Cz, 25.11.2010 08:13

Dziękuję bardzo. Ukłony z wykrzyknikami.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja