12 i 14 listopada

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

12 i 14 listopada

Postprzez Julita89 Śr, 17.11.2010 13:18

Droga Pani Krystyno,

W miniony piątek miałam okazję spędzić piękny wieczór w Polonii na spektaklu Rajskie jabłka. Pani Żanna – cudowna. Niezwykły, wzruszający spektakl, wspaniałe piosenki autorstwa Pana Wysockiego, z historią w tle, a prócz tego wspaniała opowieść taka damsko-męska.
Ten spektakl uważam za niezwykły prezent jaki Teatr może podarować widzowi, szczególnie młodemu.
Bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się go zobaczyć.

Niedziela to spotkanie po długiej przerwie z Elżbietą. W trakcie spektaklu przyszła mi do głowy taka myśl, że dla mnie przyjść na Białą Bluzkę, to tak jakbym sobie zrobiła takie małe Boże Narodzenie.
A Pani - nadzwyczajna. Jak zawsze.
U mnie Biała Bluzka ma specjalne miejsce, cieszę się nim, tak niespodziewanie niedawno przywróconym (w okolicznościach co prawda przykrych, ale o tym się staram nie myśleć).

Pani Krystyno bardzo dziękuję

Obrazek

i bardzo pozdrawiam, choć zasoby zdrowotne niestety bardzo nikłe na chwilę obecną. Ale chorobowe ma i te plusy, że można sobie robić/czytać/pisać to na co się ma ochotę, a niekoniecznie to co się musi. Nawet przyjemna atmosfera. (tak się pocieszam).

Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: 12 i 14 listopada

Postprzez Krystyna Janda Pt, 19.11.2010 07:52

Ach życzę Pani samych dobrych lekkich dni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron