podziękowania od tsunami :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

podziękowania od tsunami :)

Postprzez martini Wt, 19.10.2010 21:14

Dobry wieczór, Pani Krystyno :)
Odważyłam się zalogować, ponieważ chcę Pani najpiękniej podziękować za wczorajsze wzruszenia. O spektaklu w Zabrzu dowiedziałam się z Pani dziennika, który podczytuję regularnie i z dużą przyjemnością - kiedy cudem udało mi się zamówić ostatnie bilety laptop fruwał pod sufit ze szczęścia. Napisać, że była Pani fantastyczna, to nic nie napisać. Dziękuję :) To niesłychane, z jaką lekkością potrafi Pani przejść granice groteski, rozbawić i wzruszyć do łez. Każda Pani rola to perełka, zresztą nie tylko aktorska... Ciekawa jestem, czy pamięta Pani "Piosenki z teatru" - recital w Dąbrowie Górniczej wiele lat temu? Wyszłam z niego równie poruszona. Sprawdziłam - podpisała mi Pani płytę nr 1623 :) z datą 18.04.1999r., czyli dwa miesiące po koncercie w Trójce. Jak ten czas leci...To jedna z moich ulubionych płyt - do dziś wspominamy pewien babski piątkowy wieczór, kiedy to z koleżankami nauczycielkami słuchałyśmy jej przy kawce ;)i wzdychałyśmy do Johnnego. Ale wszystkie byłyśmy wtedy "na zakręcie" :) Ech, te tłumaczenia Wojciecha Młynarskiego - mistrzostwo swiata.

Moi licealiści prosili, aby bardzo serdecznie Panią uściskać - ostatnio na kółku wspólnie czytaliśmy fragmenty "www.małpa.pl" - fajna jest ta ich frajda, właśnie dla takich chwil warto być nauczycielem :)

Serdecznie Panią pozdrawiam, życząc wszystkiego dobrego - Marta.
martini
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 19.10.2010 19:27

Re: podziękowania od tsunami :)

Postprzez Krystyna Janda So, 30.10.2010 05:58

Och jak mi miło! Pozdrawiam Panią , pani koleżanki i licealistów. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron