Bukiet

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bukiet

Postprzez hortensja N, 17.10.2010 15:49

Pani Krystyno ! Chciałam Pani podziękowac za taka a nie inna odpowiedź, wtedy gdy miauczałam o tym moim mężu i sobie, spacerze i że się nie kochamy i tak dalej. Ma Pani rację, żeby tak mi odpisać! Rozpaćkanej babie (chwilowo) ! Tylko stronkę załozyć i te zdjęcia wklejać, bo przecież co - dalej juz nic nie będzie ! Skonczone. Sierotka. O nie. Tak mną ta Pani odpowiedź poruszyła, ze zmieniam po kolei prawie wszystko. Sporo już zrobiłam i jest mi z tym lepiej, lżej, fajniej. Ładniej wyglądam. Powiedziałam sobie - dosyć marnowania życia, wiszenia na kimś, pustki. Wyjechalam wszystko przemyśleć. Jeszcze nie jestem taka stara:-)

A dla Pani ogromny bukiet podziękowań, ogromny ! ! ! Może kiedys odważę się do Pani podejśc po spektaklu, tak, jak inni. Tymczasem klaniam się !
hortensja
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr, 04.06.2008 19:20
Lokalizacja: Lodz

Re: Bukiet

Postprzez Krystyna Janda N, 17.10.2010 19:58

Super! Suwerenna osobo, buduj swój świat i nie ogladaj sie ani za siebie ani an boki. Ukłony i życzenia bogatego życia wewnętrnego i powodzenia we wszystkim. Bukietu nie trzeba wystarczył mi list.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron