List dwudziesty trzeci

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List dwudziesty trzeci

Postprzez kundzia85 Pn, 04.10.2010 16:59

Witam serdecznie Pani Krystyno!

Ja tym razem tylko krótko bo właśnie zobaczyłam informację odnośnie " Rosyjskich konfitur" że będą wyświetlane gdzieś w Lublinie. W związku z tym moje pytanie : czy wiadomo coś kiedy "Rosyjskie konfitury" pojawią się w TVP? Czekam, czekam i nic i pewnie nie ja jedna bardzo chętnie bym spektakl obejrzała.
I mam jeszcze jedno takie nieśmiałe pytanie, które chciałam zadać już jakiś czas temu, ale wciąż nie wiem czy mi wypada. No ale trudno raz kozie śmierć :).Czy nie wie Pani przypadkiem czegoś odnośnie objęcia posady dyrektora Teatru Polskiego w Warszawie przez Pana Andrzeja Seweryna? W minione wakacje było o tym dość głośno w mediach, sam p.Seweryn zapraszał do teatru już od września.Zapowiadała się wielka rewolucja, co więcej p.Seweryn podawał już nawet daty najbliższych premier ( po cichu liczyłam,że kiedyś może znów p.Maria zagra razem z ojcem).Jednak wrzesień się skończył a na stronie internetowej Teatru Polskiego nie ma żadnej najmniejszej nawet wzmianki o jakichkolwiek zmianach. Czy ma Pani może jakieś informacje na ten temat, którymi mogłaby Pani się ze mną podzielić? Jeśli uważa Pani moje pytanie za nietaktowne, nieodpowiednie to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam słonecznie
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List dwudziesty trzeci

Postprzez Krystyna Janda Śr, 06.10.2010 18:32

Ja tez czekam na Rosyjskie konfitury i wciąż podobno niedobry tytuł. A co do dyrektury, pan Seweryn obejmie chyba dyrekcje i będzie realizował plany artystyczne, jak dostanie na teatr jakieś pieniądze, bo na razie województwo mazowieckie, jest to teatr województwa a nie miasta Warszawy, ani Ministerstwa kultury , tak więc na razie województwo mazowieckie podobno zbankrutowało i pieniędzy nie ma. Pozdrowienia
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron