dla kopciuszka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dla kopciuszka

Postprzez amc Pn, 13.09.2010 20:45

Kochana Pani Krystyno,

OCh-warsztaty bardzo sypmatyczne. Podobało mi się. To bardzo imponujące jakiego nabieracie rozmachu w działaniach. Poza tym że Panowie oczywiście dość interesująco mówili, to świetną zaletą OCh jest to że bezproblemowo można puścić kawałek filmu. No i widzieć pełną salę na takim spotkaniu. Oszałamiające. Gratuluję.

Aha ten sklep co Pani o nim pisałam. Od razu pomyślałam,że by się Pani spodobał. Do każdego kostiumu da się bucik dobrać jak na mój gust. Sklep:
Obrazek
i z bliska:
Obrazek
Obrazek

Buciki delikatne w dotyku, mięciutkie, ze skórki, skórka w środku. Milutkie. Tylko jakoś nie mogłam się zdecydować którą parę wybrać. :wink:

słonecznie pozdrawiam,
AMC

ps.
popękane filiżnaki i wyszczerbione talerze są (niestety) najbardziej interesujące. W moim rozumieniu świata większa część literatury a i sztuki wogóle powstała z tych pęknięć...

a tak w ramach ciekawostek..."Popękana filiżnka" ("A Broken Teacup") tak recenzowanno biografię Williama Deana Howellsa (taki interesujący pisarz z nurtu realizmu i krytyk literacki), a "Popękany talerz" ("The Broken Plate") to jedno z czasopism literackich w USA...

ściskam delikatnie Obrazek w część nie-popękaną żeby nic nie uszkodzić
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: dla kopciuszka

Postprzez Krystyna Janda Śr, 15.09.2010 06:56

Dziękuję . Ja też lubię sklepy minimalistyczne...łatwiej wybrać...Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja