Setka "Dowodu"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Setka "Dowodu"

Postprzez Matowy Cz, 19.08.2010 14:52

Pani Krystyno,

Radosny ten dzisiejszy wpis dotyczacy Dowodu :-) Az i mi radosniej sie zrobilo i optymistyczniej.
Widzialem spektakl 2 razy i za kazdym razem bylem zachwycony. I trescia sztuki i gra aktorska. Powtorze sie tu rowniez ale ma on w sobie niezwykla atmosfere i tajemnice-tajemnice, ktorej rozwiazanie sprawia wiele przyjemnosci :-)

Gratuluje sukcesu Pani oraz wszystkim Tworcom tego spektaklu oraz zycze wspanialego jubileuszu i wszystkiego dobrego dla Panstwa! :-) Mialem przyjemnosc ogladac kiedys setne przedstawienie Darkroomu-bardzo mile doswiadczenie. Zapewniam, ze Dowod widzialem nie po raz ostatni :-)

A pod koniec wrzesnia kolejne...zgubilem rachube...szoste lub siodme spotkanie z Shirley. Przepadam za tym spektaklem, Shirley i jej poczuciem humoru. Pomimo, ze z ta historia utozsamia sie wiele kobiet, dla mezczyzn moze byc specyficzny ale dla mnie jest taki...edukacyjny wrecz :-)

Prosze mi wybaczyc brak polskich czcionek ale niestety nie mam dostepu do polskiego systemu.

Zalaczam najserdeczniejsze pozdrowienia i zyczenia wszystkiego dobrego z cudownej, spokojnej i dziko zielonej Irlandii (gdzie troche jak Shirley spelniam swoje marzenia).

Matowy
Matowy
 
Posty: 86
Dołączył(a): N, 04.05.2008 15:39

Re: Setka "Dowodu"

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.08.2010 04:37

Dziękuję i wszystkiego dobrego w tej Irlandii
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja