marzenie nr 2

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

marzenie nr 2

Postprzez czaczkes Pt, 06.08.2010 19:36

Pani Krystyno, a może by tak wprowadzić w Polonii lub w Och- Teatrze wieczory (lub noce) teatralno-filmowe i podczas nich wyświetlać sztuki, w których Pani kiedyś grała a w teatrze już ich zobaczyć nie można. To nie byłoby rozpowszechnianie ani kopiowanie tylko dla starych wspominanie a edukacja dla młodych. Mnóstwo ludzi nie widziało Pani wcześniejszych sztuk a jestem pewna, że chcieliby.
Ja marzę o tym, żeby zobaczyć Callas, Marlenę, Kobietę Zawiedzioną czy Opowiadania Zebrane. Już kiedyś spełniła Pani moje marzenie to może po sześciu latach udałoby się jeszcze jedno spełnić :)

Pozdrawiam
Ania (Tarnów)
Avatar użytkownika
czaczkes
 
Posty: 837
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: marzenie nr 2

Postprzez Krystyna Janda Pn, 09.08.2010 15:33

Przygotowanie każdej z tych sztuk to co najmniej dwa trzy miesiące prób. Dekoracje nie istnieją , kostiumy tez, nie ma praw. Aktorzy którzy grali są gdzieś , za granica choćby jak śpiewacy z Callas. Nie mówiąc już o tym że nie umiem już tych tekstów na pamięć i koszt wznowienia każdej z tych sztuk jest taki jakbyśmy robili nowa rzecz. Co do tytułów zarejestrowanych , są tylko dwa Callas i Wirginia, inne nie istnieją na płytach, prawa trzeba załatwiać za każdym razem nawet jeśli się robi projekcie niebiletowane. A bez biletów to jak to robić , dokładać ma teatr do tego? Biletować nie można....Świat nie jest taki prosty. I uroda teatru polega na tym ze trwa kiedy żyje , jest w repertuarze, a potem tego nie ma...Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron