Przyspieszenie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przyspieszenie

Postprzez amc Cz, 05.08.2010 00:58

Kochana Shirley,

wracałam sobie spokojnie z Szaserów do domu
kiedy to wyprzedził mnie FORD TAUNUS
na Waszyngtona.
No 3 skrzyrzowania go goniłam
oczywiście 3 dlatego że nie mogłam znaleźć telefonu w torebce...
sama rozumiesz Shirley... zaaaawaaaaaartość damskiej torebki...
(wiem wiem nie należey prowadzić i patrzeć do torebki zamiast na drogę)

w sensie telefonu bo aparat...

a Taunus rzeczywiśćie przyspieszenie ma nie-najgorsze. :lol:
Pomyślałam sobie. O ściana mać! Moje Megan nie może być gorsze (Clitorisa pomińmy w trych rozważaniach)
więc go upolowałam.
dowód załączam:

Obrazek

Obrazek

Ale że ja jednak staram się nie jeździć po mieście > niż 90 to Taunus mnie "opuścił" na moście Poniatowskiego. :evil:

..natychmiast potem zadzowniłam do kogoś z Forum i mówie
"wiesz co wyprzedził mnie ford taunus"
długo się z tego śmiałyśmy.

...dobrze że jest ta Shirley. Czyni moje życie przyjemniejszym. Obrazek

no i dodam tylko że w Excelsior'ze (we Florencji...tym przy Piazza Ognissanti) kawiarnia wcale nie jest jak dwa boiska. :evil:
O.. znalazłam nawet zdjęcie na dysku, o ten mi idzie:
Obrazek

No tak. i teraz wyjdzie że nic nie robie tylko o SV myślę. :lol:

Twoja Ściana,
a konretnie jeden z 300 kafelków na Ścianie

AMC

~~~~~~~~
doczytałam się w FanClubie że SV na CD bedzie. :D :D :D
Sztuka po raz pierwszy ukazuje się drukiem po polsku. Dołączona do niej płyta to nagranie ze spektaklu, w którym Janda po mistrzowsku odtwarza postać Shirley.
http://wab.com.pl/?ECProduct=1052
OCH wspaniale! Ciekawi mnie tłumaczenie, bo w szczególach się Pani Adaptacja rózni od oryginału [nic dziwnego skoro to adaptacja] :wink: (np. tam w oryginale textu jest Ford Cortina :P )
Na końcu angielskiego wydania (przynajmniej tego które mam) jest taki schemat scenografii i spis rekwizytów, bardzo zabwanie i dokładnie napisany, ciekawe czy po PL tez bedzie? :lol:

...ale mam nadzieję że nie chce Pani czasem przestać grać :evil: :evil: :evil: skoro na CD jest... choć pewnie po 800 spektaklu grania tego samego ma się człowiek ochotę powiesić...

a na CD to ja nagranie z Callas poproszę :) skoro nie ma widoków na "wznowę" :evil:
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyspieszenie

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.08.2010 15:49

Na razie z tym Cd cisza. Miało być nagranie teraz podczas tych spektakli ale nie wiem dlaczego się nie odbyło. To nie my produkujemy. Pozdrawiam . Rozczuliłam i ja się tym Fordem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja