Zaległe...Flamenco

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zaległe...Flamenco

Postprzez amc So, 24.07.2010 16:00

Kochana Pani Krystyno,

w końcu obrobiłam się z zaległymi tonami papierów i przeszłam do zajmowania się przyjemnościami... zrzuciłam zdjęcia z aparatu...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję że Pani Obrazek i Obrazek i Obrazek oraz Obrazek czy też Obrazek i dużo Obrazek... tak skrótowo mówiąc.

Przepraszam że post taki długi, ale ten spektakl jest taki fotogeniczny (czy można tak powiedzieć o spektaklu? pewnie nie.. ale trudno), że nie mogłam się na niego napatrzeć/nafotografować.
Następnym razem pójdę sobie z drugiej strony, bo pewnie z prawej też jest ładny ;)
a nie chciałam już się kręcić i ludziom przeszkadzać.
Aha to zdjęcia z premiery.


Słonecznie pozdrawiam,
Obrazek

AMC

~~~~~~~~~~~~~~
(czwartek, chyba 29.07.)

ps. przeczytałam ten ranking 100 najcenniejszych gwiazd...
kto to robi??!! :roll: :shock: na 4 pozycji Leszek Balcerowicz, na 13 Marek Belka...
No ciekawe co by mieli reklamować?? Chyba obligacje NBP...
jeszcze lepiej pozycja 21 - Bronisław Komorowski... Prezydentom chyba nie wypada wystąpić w rekalmie... :?: :?: :roll:
No cóż...
A Pania to ja nieodmiennie widzę w reklamie czerwonych szminek. Np. takich Chanel Rouge Allure. :oops: :oops: to tak na wypadek jakby się Pani wybierałą po te 496 000.
w zaistniałej szminko-sytuacji mogę chyba tylko dodać całuję.
Obrazek
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaległe...Flamenco

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.08.2010 16:00

Całuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron