Zazdroszcze Pani widzom

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zazdroszcze Pani widzom

Postprzez annaoj51 Pt, 16.07.2010 09:10

Pani Krystyno,
Jestem na tej amerykanskiej obczyznie juz 26 lat, jakos sobie radze / wlasnie dzisiaj podpisalam kolejna pozyczke na edukacje corki, a mam juz spora kwote na barkach na syna/Moze jakos sobie poradze. Nasz ksiadz z polskiej parafii mowi czasem: jesli Bog postawil przed nami takie zadania to chyba zesle tez jakies srodki. I na to licze; no i na siebie i moja nieustanna prace.
Ale nie o tym chcialam ; otoz zazdrosc mnie zabija kiedy czytam wrazenia teatromaniakow o Pani kreacjach i przedstawienia Pani teatru,. Szczegolnie BB wzbudza moja zazdrosc i ciekawosc.
A moze by tak nagrac???, i w ramach reperowania budzetu sprzedawac???, szczegolnie tym za granica bez mozliwosci obejrzenia na miejscu???.Wiem, wiem, to nie to samo co na zywo, w teatrze, ale choc namiastka, Co Pani na to???
Ja juz sie zapisuje na wiele tytulow./ czytalam dobre recenzje o 'rosyjskich konfiturach'/

Pozdrawiam serdecznie i zycze aby dzieci sie uczylu /sa w takim wieku jak moje a i ja Pani rowiesnica .

Anna
annaoj51
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn, 04.05.2009 05:21

Re: Zazdroszcze Pani widzom

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.08.2010 06:52

Serdecznie Panią pozdrawiam , pani Anno. Siły życzę. Co do nagrań to sprawa o wiele bardziej skomplikowana niż się wydaje. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja