Jowialski na festiwalu fredrowskim i o wyborach

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jowialski na festiwalu fredrowskim i o wyborach

Postprzez Julita89 Śr, 23.06.2010 21:32

Dobry wieczór Pani Krysiu,

Znalazłam wczoraj bardzo ciekawą informację, mianowicie dowiedziałam się, że Teatr Polonia będzie obecny w Krośnie na zakończeniu festiwalu poświęconym Fredrze. Oczywiście ze spektaklem Pan Jowialski. Festiwal rozpoczyna się 21 czerwca a kończy w listopadzie. Tak, to jeszcze bardzo dużo czasu...

http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/96897.html

ale bardzo to miła niespodzianka, nieczęsto moje rodzinne miasto gości Wasz Teatr :) Bardzo się cieszę. Wyrwę się pewnie na południe na tę okoliczność :)
Czytając o tym wydarzeniu, przypomniały mi się wszystkie miłe wrażenia jakich doznałam na tym spektaklu w Polonii. Nie mogłabym odmówić by nie przeżyć ich po raz kolejny.

Pani Krystyno, zaniepokoiło mnie gdy przeczytałam o Pani zanikającym już cieniu.
Życzę sił i głębszego oddechu, proszę na siebie uważać, choć wierzę, że Pani ma wszystko pod kontrolą.

Sama piszę to nieco "zgaszona" jakby to można tak ująć... Pani Krystyno może to dziwnie zabrzmi, ale czy Panią dopadały kiedyś wątpliwości na studiach co do tego co Pani robi, niektóre rzeczy przerastały, bywało pod górę, nie wszystko dobrze się układało i w chwilach zwątpienia myślała Pani by wskoczyć na inne tory życiowe?
Przepraszam, sama się dziwię, że zadaję to pytanie Pani, Mistrzyni w swoim fachu, ale to z tych myśli piętrzących się w głowie :(
Jest na to jakaś odtrutka?

Serdecznie jak zawsze, acz mało optymistycznie dzisiaj niestety...
Aha, podobno jutro Polski Dzień Przytulania, więc ciepły wirtualny uścisk posyłam

Obrazek

Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Jowialski na festiwalu fredrowskim i o wyborach

Postprzez Krystyna Janda Pt, 25.06.2010 05:59

Wątpliwości, dołki, złe dni i leki to normalny rezultat myślenia zwyczajnie,. Tylko ci co nie myślą nie mają takich stanów. Na szczęście jest wielu którzy wątpliwości i refleksje generalne miewają i na własny temat i ogólne. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja